Injekční lipolýza

Co je to?

Injekční lipolýza je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářů dietou ani cvičením! Výsledky této metody jsou nejlepší při odstraňování menšího množství tuku, pro větší plochy doporučujeme Radiofrekvenční liposukci nebo Kryolipolýzu.


Jak probíhá ošetření?

Při injekční lipolýze se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin neboli lecitin přímo do tukové vrstvy které se chceme zbavit. Samotný zákrok není náročný trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii.


Po ošetření

Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Ošetřené místo bude těsně po aplikaci zarudlé a oteklé. V ojedinělých případech se mohou objevit modřinky. Po 3 dnech se zpravidla vše vrací do normálního stavu. Pro zrychlení odtoku tuku z těla doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů.


Výsledky ošetření

Výsledek injekční lipolýzy je patrný cca za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže.


Toto ošetření můžete podstoupit na renomované klinice estetické medicíny Petra Clinic. Její pobočky naleznete v Praze (Vodičkova 791/39, Praha 1) a Karlových Varech (U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary). Více informací naleznete na: www.petraclinic.cz. Objednávky na tel: + 420 603 551 166