Vanquish

Co je to?

Vanquish je světová novinka a revoluční technologie v odbourávání podkožního tuku. Přístroj využívá vysokofrekvenčního pole, jehož účinky dokáže zaměřit přímo do tukové vrstvy a zredukovat jí. Tím, že během jednoho půlhodinového ošetření dokáže obsáhnout celé bříško včetně boků, dosahuje ošetření přístrojem Vanquish úžasných výsledků.


Jak probíhá ošetření?

Ošetření přístrojem Vanquish je bezkontaktní. Klient ulehne na lůžko, přístroj se přiloží na ošetřovanou partiii a nechá se půl hodiny působit. Během ošetření můžete relaxovat, spát nebo si třeba číst.


Po ošetření

Jedná se o FDA schválenou technologii. Pro šetření není nutná jakákoliv analgezie nebo anestezie. Naopak, ošetření je pacienty dobře tolerováno. Přístroj VanquishTM umožňuje provádět standardizovanou, bezpečnou a velmi dobře a personálem proveditelnou terapii. Klient po ošetření odchází domů a není nijak omezen v dalších činnostech.


Výsledky ošetření

Po ošetření odcházíte ihned domů a už jenom sledujete, jak vám bříško mizí – tuk odchází přirozeně lymfatickým systémem z těla. Vanquish je tak účinný, že často stačí pouze 1 ošetření abyste byli spokojeni. Při vyšším počtu ošetření – např. 3 – 5 ošetření, je již úbytek centimetrů opravdu ohromující. Před ani po ošetření nemusíte držet žádné diety, pouze doporučujeme zvýšit pitný režim aby tuk rychleji "odplul" z těla.


Toto ošetření můžete podstoupit na renomované klinice estetické medicíny Petra Clinic. Její pobočky naleznete v Praze (Vodičkova 791/39, Praha 1) a Karlových Varech (U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary). Více informací naleznete na: www.petraclinic.cz. Objednávky na tel: + 420 603 551 166