Kryolipolýza

Co je to?

Kryolipolýza způsobuje destrukci tukových buněk zmražením, jejich rozpad a následný odvod lymfatickým systémem z těla. Její výhodou je cílené snižování tuků, podle potřeby klienta, ve zvolené části lidského těla.


Jak probíhá ošetření?

Tukovou řasu nasajeme do chladícího aplikátoru, kde tuk nejprve rozehřejeme na 41 stupňů Celsia, a následně zchladíme na -5 až -10 stupňů, v závislosti na konzistenci tukové tkáně. Poté klient leží v pohodlí a klidu cca 50 – 60 minut, následuje vibrace celého těla a velmi kvalitní prokrvení tkání celého organismu. Po ošetření může dojít ke vzniku modřiny, ale není to vždy pravidlem, pokožka je lehce začervenalá. Do orgánů ani do svalů prochlazení nejde, používáme speciální roušku pro jejich ochranu, takže ošetření je zcela bezpečné.


Po ošetření

Ihned po ošetření může být kůže mírně červená a studená. To ovšem během několika minut mizí a klient odchází domů bez jakýchkoli omezení.


Výsledky ošetření

První výsledky u liposukce zmražením jsou skutečně viditelné po třech týdnech, kdy zhruba třetina tukové tkáně opravdu zmizí.


Toto ošetření můžete podstoupit na renomované klinice estetické medicíny Petra Clinic. Její pobočky naleznete v Praze (Vodičkova 791/39, Praha 1) a Karlových Varech (U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary). Více informací naleznete na: www.petraclinic.cz. Objednávky na tel: + 420 603 551 166