Radiofrekvenční liposukce

Co je to?

Bezbolestná liposukce metodou radiofrekvence je nejmodernější způsob hubnutí. Speciální hlavice rozpouští nežádoucí tukovou vrstvu silnou radiofrekvenční vlnou. Radiofrekvenční liposukce nejenže odstraňuje nežádoucí a nezdravé tuky z těla, ale také omlazuje pleť a celkově jí dodává mladistvý vzhled. Základem úspěchu je používání kvalitních a lékařsky ověřených radiofrekvenčních přístrojů. Bezbolestná liposukce není pouze kosmetickou cestou k modelaci těla, ale účinně také pomáhá i při řešení zdravotních problémů, jako jsou obezita nebo zvýšené pocení.


Jak probíhá ošetření?

Ošetření je nebolestivé a velmi příjemné. Radiofrekvenční hlavice "hladí" ošetřovanou partii a prohřívá tukovou vrstvu. Ošetření trvá od 30 minut po až 2 hodiny – dle velikosti ošetřované oblasti.


Po ošetření

Radiofrekvenční liposukce nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, pouze doporučujeme zvýšit pitný režim, aby se rozpuštěný tuk rychle vyplavil z těla. Žádné diety nebo cvičení není nutné.


Výsledky ošetření

Výsledkem je úbytek v několika cm již po prvním ošetření a navíc pleť zůstane hladká a vypnutá.


Toto ošetření můžete podstoupit na renomované klinice estetické medicíny Petra Clinic. Její pobočky naleznete v Praze (Vodičkova 791/39, Praha 1) a Karlových Varech (U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary). Více informací naleznete na: www.petraclinic.cz. Objednávky na tel: + 420 603 551 166